Туристичні квести Київ

квест для туристів у Києві
Туристичні квести у Києві для корпоративних груп – це вже дуже популярне явище. Адже вони дуже мультизадачні і закривають для когось одні (туристичний похід містом), для когось інші (командоутворення та/або розвага, відпочинок), а для когось всі цілі, які здатні вирішити. Ми робимо такі квести, які реалізують усі перераховані вище завдання.

Квест для туристів Київ

Основні варіанти

Туристичні квести для середніх та великих груп

Це, як правило, змагальні квести, де колектив розбивається на команди по 5 – 10 осіб у кожній (точна кількість залежить від того, яка саме група зібралася – ми дамо на консультації точні інструкції як зробити краще), які виконують різні завдання, реалізовані наступним чином - кожному має знайтися своє комфортне застосування залежно від фізичного стану та пріоритетів: хто хоче - біжить, хто хоче - думає, хто хоче - керує або вибудовує стратегії, хто хоче - комунікує з оточуючими, хто хоче - займається пошуком артефактів та скарбів та так далі.

Туристичні квести для малих та невеликих груп

Послідовне проходження завдань у змагальному чи незмагальному стилі залежно від побажань групи та загальної кількості учасників. На вас чекають схованки, загадки вплетені в інформацію на пам'ятках, містичні персонажі - кожен зі своєю історією та завданням, головоломки, що опиняються в найнесподіваніших місцях та реалізовані через вельми незвичайні предмети.

Дорогі туристичні квести ВІП

туристичний VIP квест
Якщо Ви віддаєте перевагу особливому підходу та найвищій планці в реалізації заходу, то туристичний ВІП квест по Києву - це те, що Вам потрібно.
Ми можемо значно покращити існуючі сценарії або зрежисувати квест саме під Вас.

Замовити туристичний квест Київ

Туристичний квест ціни у Києві

Якщо Ви хочете замовити туристичний квест або просто дізнатися вартість, то надішліть заявку або контакти і ми надішлемо вартість, інформацію про програму або зв'яжемося з Вами.
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.