Пішохідний квест у Києві

Пішохідні квести по центру міста можна провести в різних зонах, в залежності від побажання Замовника. При цьому можна повторювати дані квести для однієї групи учасників, так як для різних локацій використовуються абсолютно різні програми.

Пішохідні квести Київ

Основні варіанти

Пішохідні квести у Києві

Итак, тут есть две самые популярные зоны для проведения пешеходного квеста по Киеву. Первая - с притяжением к Крещатику и всем достопримечательностям в его окрестностях. Зона игры составляет обычно один, полтора квадратных километра для того чтобы не утомлять участников излишним перемещением и чтобы игра была доступна для категорий фактически с любым физическим состоянием.
Вторая локация для квеста - с притяжением к Подолу и всех интересных мест в его округе.
Продолжительность квеста составляет около двух с половиной часов без учета времени на организационные моменты и награждение.

Корисність пішохідного корпоративного квесту

Оцінка ступеня впливу на командні та індивідуальні якості тих, хто бере участь у квесті
87%
Згуртування
85%
Лідерство
89%
Планування
57%
Творчість

Піший квест Київ

Технічні особливості пішохідних корпоративних квестів у Києві
Кількість учасників
від 4 до 1000 осіб
Причому наша механіка дозволяє зробити так, щоб команди як не заважали одна одній, так і не підглядали і не йшли слідом лідера
Локації
Найкращі місця для пішохідного квесту – центр міста (район Хрещатика, Поділ), але за гострої необхідності це можна зробити в будь-якій іншій частині столиці або на заміській базі
Вплив погоди
Звичайно, значно приємніше, коли світить сонечко, але у нас були випадки, коли ми проводили квест при сильному мокрому снігу і рівень азарту не зменшився (див. фото нижче)
Вартість
Ціна пішохідного квесту найчастіше одна з найдемократичніших серед інших програм, але якщо додавати тимбілдингові завдання, костюмованих персонажів та інші опції, то дістатися рівня VIP складності не складе

Пригодницький квест у Києві

Квест для невеликих груп
Ваша невелика група включається до розслідування таємничої справи, яка починається зі скромного конверта з характерними накресленнями на ньому. Попереду на Вас чекає ще багато таких же конвертів, а також різних загадок та головоломок, які безпосередньо переплетені з визначними пам'ятками міста, фрагментами пам'ятників, інформацією на будинках та просто звичайними перехожими… чи не просто звичайними?
Нетривіальні повороти сюжету рано чи пізно приведуть Вас до фіналу, де перемогу можна буде відсвяткувати пляшечкою переможного квестового шампанського ;-)

ВИП квест у Києві

VIP квест
ВІП квести - це або типові квестові програми, в які введені дорогі елементи (актори та інші фахівці, оренда обладнання та приміщень), або індивідуально розроблені квестові програми - тут враховуються як особисті особливості учасників, так і персональні побажання.
Перший варіант найчастіший, другий трапляється рідше через меншу актуальність, а також найбільш високу ціну.

Фотографії з квестів у Києві

Інші квести у Києві

Квест екскурсія

Квест-екскурсія Києвом буде особливо корисна для гостей міста, щоб поєднати приємне з корисним - і згуртуватися, і дізнатися місто ближче. Також квест можна зробити у пригодницькому стилі для однієї команди - змагатися ні з ким не потрібно, а лише поринути в атмосферу таємничості, де розв'язання однієї загадки плавно призводить до наступної.

Туристический квест

Щороку до Києва прибуває безліч туристів. Організовані групи, яких привозять компанії, - не виняток. І також не є дивиною те, що їм цікаво познайомитися із красою столичного міста. Якщо звичайна екскурсія для вашої команди нудна, то можна подорож визначними пам'ятками Києва поєднати з азартним туристичним квестом і вбити разом двох-трьох зайців!

Квест на корпоратив

Квест-корпоратив приурочений до будь-якого заходу та тісно пов'язаного з ним. За певних обставин цей квест може бути максимально інтегрований в корпоратив, наприклад, найбільше для цього підходить живий квест.

Тимбилдинг квесты Киев

Тімбілдинг квест у Києві - це різні програми командоутворення, в яких як може бути квест, так його може зовсім не бути - для багатьох тимбілдинг і квест є чи не синонімами. Більш повну інформацію про подібні програми ви можете прочитати, натиснувши на "Докладніше".
Автомобільний квест по Києву

Автоквест Київ

Автоквест має як свої плюси, так і мінуси порівняно з пішохідним квестом.
Плюси автоквесту:
* Можна охопити значно більшу географію міста;
* Можна використовувати більше цікавих об'єктів для квесту (за рахунок першого пункту);
* Менше залежить від погодних умов;
* Більш динамічний.
Мінуси автоквесту:
* Потрібно технічне оснащення (той самий автомобіль або його оренда);
* Кількість учасників команди обмежена місткістю автомобіля;
* В автоквесті зазвичай використовується лінійна механіка, а це означає, що фінішувати одночасно не вийде і переможці нудьгуватимуть в очікуванні тих, хто фінішує пізніше (а це може затягнутися далеко не на півгодини).

Замовити пішохідний квест Київ

Пішохідний квест ціни у Києві

Якщо Ви хочете замовити пішохідний квест або просто дізнатися вартість, то надішліть заявку або контакти і ми надішлемо вартість, інформацію про програму або зв'яжемося з Вами.
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.