Пішохідний квест
у Львові

Піший квест
Пішохідні квести у Львові поділяються на різні підвиди залежно від цільового призначення: від пішохідних, туристичних та екскурсійних до корпоративних на природі та пригодницьких. Усіх їх ми розглянемо нижче.

Пішохідні квести Львів

Основні варіанти

Пішохідні квести у Львові

Піший квест Львів
Львів – одне з найзручніших для пішохідних квестів міст. Центр насичений різними пам'ятками, що робить квест динамічним та захоплюючим. Зона гри - фактично правильний прямокутник, що при старті з його центру дозволяє створити для кожної команди непередбачуваний маршрут.
Про структуру та інші подробиці пішохідних квестів можна дізнатися тут:

Туристичний квест у Львові

Якщо Ваші учасники – туристи, то екскурсія та тимбілдинг стануть чудовим поєднанням. Туристичні квести дадуть гравцям можливість познайомитися з найкрасивішими та найвизначнішими пам'ятками Львова і при цьому згуртуватися, краще дізнатися один одного, налагодити зв'язки.

Квест-екскурсія Львів

Квест екскурсія у Львові зазвичай здійснюється для невеликих груп: від 3-4 до 12-15 осіб. Зазвичай вона проводиться в режимі пригодницького квесту, про який докладніше можна дізнатися нижче.

Пригодницький квест у Львові

Для команд, що складаються з двох - десяти осіб, ми можемо запропонувати детективно-розслідувальний квест однією командою, ні з ким не змагаючись, окрім як із загадками гри.

Смарт-квест

Недорогий тімбілдінг для невеликих груп
Переваги даного виду командоутворення:
1. Відмінно підходить для невеликих груп (від 2 до 21 особи).
2. Це найдешевший вид тімбілдінга, так що, якщо Вам виділили невеликий бюджет, можливо, цей варіант – саме Ваш випадок.
3. Весь тимбілдинг проходить у приміщенні, тому можна не звертати уваги на примхи погоди.
4. Локація знаходиться фактично у центрі Львова – на Озаркевича, 4, тож за бажання можна обійтися без витрат на трансфер.

Корпоративний квест у Львові

квест корпоратив Львів
Корпоративні квести увійшли в культуру проведення заходів для компанії і на даний момент їх вже безліч - зараз квест для корпоративу вибрати можна фактично під будь-яке поставлене завдання.

VIP quest у Львові

ВВІП квест у Львові можна оформити у вигляді індивідуально зрежисованої пригоди для невеликої групи гравців або навіть однієї персони.

Автоквест Львів

Автомобільний квест у Львові займе від двох з половиною до чотирьох годин, залежно від успішності проходження командами дистанції, запланованої під авто квест. Авто квест на машинах має на увазі особливу динамічність. Яка команда на якомусь місці всі учасники можуть бачити онлайн і це тільки додає азарту.

Квест на природі у Львові

Якщо ви відпочиваєте у готельному комплексі на природі під Львовом, ми можемо провести квест прямо за місцем Вашої дислокації. Також квести можна провести у парках Львова.

Банкетний квест

Квест на корпоратив Львів – популярна фішка, щоб розважити гостей та не піти шляхом типового святкування.

Замовити пішохідний квест Львів

Пішохідний квест ціни у Львові

Якщо Ви хочете замовити пішохідний квест у Львові або просто дізнатися про вартість корпоративного квесту, то надішліть заявку або контакти і ми надішлемо вартість, інформацію про програму або зв'яжемося з Вами.
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.