Корпоративний квест Київ

квест корпоратив Київ
Корпоративний квест у Києві – захід розважального та/або командотворчого плану, що проходить до або під час застілля/корпоративу. Часто під квестом мають на увазі не обов'язково квест, а будь-який інший вид тимбілдингу.

Квест для корпоративу Київ

Опис варіантів
корпоратив квест Київ
Кожна назва виду квесту нижче - це гіперпосилання на більш широку статтю з цього виду квесту. Ви за коротким змістом під кожною назвою можете зрозуміти, що Вам швидше за все підійде більше і, перейшовши на посилання ознайомитися вже з тією інформацією, яка для Вас найбільш актуальна.

Корпоративні квести Київ

 • Досить активний вид квесту, проте ми створюємо такі сценарії, щоб не провокувати біганину, а досягати результату кмітливістю та організацією командних дій.

  Рівень азарту – 9.
  Рівень залучення - 9.
  Пізнавальність – 10.
  Комфорт – 6.
 • Ідеально підходить для більш консервативної або менш активної аудиторії або, якщо є підозри на погану погоду і немає бажання ризикувати. Усі варіанти банкетного квесту проходять без відриву від споживання смакот зі столу ;-)

  Рівень азарту – 7.
  Рівень залучення - 7.
  Пізнавальність – 8.
  Комфорт – 10.
 • Лінійний вид квесту з опцією перевіряти в онлайн режимі на якому місці команда. Можливість відвідати цікаві місця, які більше віддалені один від одного, ніж у пішому квесті.

  Рівень азарту – 9.
  Рівень залучення - 8.
  Пізнавальність – 9.
  Комфорт – 8.
 • Фактично будь-який вид квесту адаптується під туристичний, регулюючи складність так, щоб вона була прийнятною для гостей міста.

  Рівень азарту – 9.
  Рівень залучення - 9.
  Пізнавальність – 10+.
  Комфорт – 6.
 • Квест заснований на різнотипних загадках, де відгадка дає можливість зрозуміти куди слідувати далі, щоб зіткнутися з новою головоломкою. Як правило проводиться у незмагальному вигляді.

  Рівень азарту – 5.
  Рівень залучення - 8.
  Пізнавальність – 10.
  Комфорт – 8.
 • Спеціальний вид квесту під особливі випадки чи особливих людей ;-)

  Рівень азарту – 8.
  Рівень залучення - 10.
  Пізнавальність – 10.
  Комфорт – 10.

Квест для корпоративу на природі Київ

квест на природі корпоратив
Якщо Замовник говорить про виїзний квест на корпоратив, то зазвичай має на увазі тимбілдинг. Тому тут ми висвітлимо коротко обидва варіанти.
 • Корпоративний квест на природі простіше провести на заміській базі, у лісовій місцевості чи невеликих туристичних селищах. Складніше це зробити на відкритій місцевості: степ, морський берег. Але додавши елементи тимбілдингу, можна вирішити це питання і там.
 • У цій програмі квест – це лише третина її. На додаток до нього ви отримаєте найцікавіші та азартні тімбілдінгові та мозкові завдання.
  Програму можна реалізувати на будь-якій території.
 • Квест тут у тому, щоб правильно розподілити гравців своєї команди за ігровими локаціями, а потім… правильно їх перерозподілити. Втім, хтось віддається на волю випадку. Тим більше, що основний тренд тут – азарт та інтерес.
 • Найпопулярніший вид квесту перекочував і до нашої реальності.
 • Исторический
  Це найдорожчі види корпоративних квестів, тому що відтворити атмосферу іншого часу та світу справа накладна. Однак, за всіма відгуками учасників, це того варте. Ми пропонуємо на вибір середньовічний квест або квест "Гра престолів".

Замовити квест на корпоратив Київ

квести для корпоративних заходів Київ

Організація корпоративних квестів Київ

Якщо Ви хочете замовити корпоративний квест або просто дізнатися вартість, то надішліть заявку або контакти і ми надішлемо вартість, інформацію про програму або зв'яжемося з Вами.