Мотузкові курси Київ

мотузковий курс тімбілдінг
Мотузковий курс у Києві – один із видів класики тимбілдідга, в основному кількості вправ якого використовуються мотузки.

мотузковий тренінг Київ

Місця проведення
тимбілдинг мотузковий курс Київ
У нашому арсеналі велика кількість мотузкового обладнання і ми маємо можливість провести мотузковий курс фактично на будь-якій локації. Переважніше будуть більш "природні" локації - ліс або лісова база відпочинку, але ми розуміємо, що не завжди обставини дозволяють вибрати саме такий варіант, оскільки крім тимбілдингу у заходу часто є й інші завдання та цілі, тому ми зможемо адаптуватися і до багатьох інших видів локацій. Докладніше про специфіку кожного виду місцевості для мотузкового курсу можна прочитати тут.

Приклади мотузкового курсу у Києві

Мотузковий тімбілдінг на базі відпочинку
Мотузковий курс у парку
Мотузковий тренінг у приміщенні

мотузкові курси у Києві

Основні типи
Є різні класифікації мотузкового курсу, але з основних - по висоті. Не дивлячись на це, те саме завдання може виявитися і там і там ;-)
  • Низький курс
    Рівень над землею не вищий за сто п'ятдесят - двісті сантиметрів.
  • Високий курс
    Рівень над землею – від двохсот сантиметрів та вище.

мотузковий курс на згуртування у Києві

Вправи мотузкового курсу
Тут Ви можете переглянути фактично повний розклад завдань мотузкового тренінгу - натискайте "Всі завдання", а якщо вже готові замовити або просто цікава ціна, клацніть на "Замовити".

тимбілдинг мотузки Київ

Різне

Інші програми тимбілдингу

Замовити мотузяний курс у Києві

Мотузковий курс ціна Київ

Якщо Ви хочете замовити мотузковий тимбілдинг в Києві або просто дізнатися вартість, то надішліть заявку або контакти і ми надішлемо вартість, інформацію про програму або зв'яжемося з Вами.