Тімбілдінг у Києві

згуртування колективу Київ - поради та рекомендації
П'ять видів найпопулярніших тимбілдингів у Києві
Найзатребуваніші командоутворюючі програми столиці - докладний опис нижче:
1

Пішохідний квест Київ

Пішохідні квести – одні з найгнучкіших видів тимбілдингових програм. Вони підходять фактично будь-якому колективу: і тим компаніям, для яких тимбілдинг не на диво і новачкам у цій справі, і жителям столиці та гостям міста, і великим групам і навіть тоді, коли вас менше десятка.
Грамотно побудований квест захопить всіх учасників, правильно підготовлені завдання дозволять кожному члену команди знайти собі застосування і принести реальну користь.

Корпоративні квести Київ

Технічні особливості пішохідних корпоративних квестів у Києві
Кількість учасників
від 4 до 1000 осіб
Причому наша механіка дозволяє зробити так, щоб команди як не заважали одна одній, так і не підглядали і не йшли слідом лідера
Локації
Найкращі місця для пішохідного квесту – центр міста (район Хрещатика, Поділ), але за гострої необхідності це можна зробити у будь-якій іншій частині столиці або на заміській базі
Вплив погоди
Звичайно, значно приємніше, коли світить сонечко, але у нас були випадки, коли ми проводили квест при сильному мокрому снігу і рівень азарту не зменшився (див. фото нижче)
Вартість
Ціна пішохідного квесту найчастіше одна з найдемократичніших серед інших програм, але якщо додавати тимбілдингові завдання, костюмованих персонажів та інші опції, то дістатися рівня VIP складності не складе

Корпоративний квест Київ

Фотографії з пішохідних квестів по Києву

Корисність пішохідного корпоративного квесту

Оцінка ступеня впливу на командні та індивідуальні якості тих, хто бере участь у квесті
87%
Згуртування
85%
Лідерство
89%
Планування
57%
Творчість

Інші види квестів

Корпоративні квести Київ не є єдиним видом квестів, що замовляються на святкування. Ось ще варіанти:
  • Квест екскурсія Київ
    Квест-екскурсія Києвом буде особливо корисна для гостей міста, щоб поєднати приємне з корисним - і згуртуватися, і дізнатися місто ближче. Також квест можна зробити в пригодницькому стилі для однієї команди - змагатися ні з ким не потрібно, а лише поринути в атмосферу таємничості, де розв'язання однієї загадки приводить до наступної.
  • Квест корпоратив Київ
    Квест-корпоратив приурочений до будь-якого заходу та тісно пов'язаного з ним. За певних обставин цей квест може бути максимально інтегрований у корпоратив, наприклад, найбільше для цього підходить живий квест.
  • Авто квест Київ
    Громадських автоквестів дуже багато, а ось у корпоративному середовищі цей вид квесту не набув такої високої популярності. У будь-якому разі про нього можна поговорити трохи докладніше, що ми зробимо нижче.
Автомобільний квест по Києву

Автоквест Київ

Автоквест має як свої плюси, так і мінуси, порівняно з пішохідним квестом.
Плюси автоквесту:
* Можна охопити значно більшу географію міста;
* Можна використовувати більше цікавих об'єктів для квесту (за рахунок першого пункту);
* Найменше залежить від погодних умов;
* Більш динамічний.
Мінуси автоквесту:
* Потрібне технічне оснащення (той самий автомобіль або його оренда);
* Кількість учасників команди обмежена місткістю автомобіля;
* В автоквесті зазвичай використовується лінійна механіка, а це означає, що фінішувати одночасно не вийде і переможці будуть нудьгувати в очікуванні тих, хто фінішує пізніше (а це може затягнутися далеко не на півгодини).
2

Класичний тимбілдинг

Захід насичений завданнями з тимбілдинговим обладнанням, які дозволяють як згуртувати команду, так і розважити та запалити її. Крім цього, звичайно, мають бути інші види завдань, що дозволяє кожному учаснику знайти собі заняття до смаку. Різноманітність завдань стимулює розвиток стратегічних і тактичних навичок після прийняття рішень з різними варіантами реалізації. Це допомагає у тому числі і у виявленні прихованих лідерів або у тіснішій комунікації з існуючими.

Тімбілдінг на природі Київ

Технічні особливості класичних виїзних тимбілдингів у Києві та Київській області
Кількість учасників
від 10 до 500 осіб
Можливо і більше людей, але тут слід окремо обговорити правки до механіки при розумінні конкретної кількості учасників
Локації
В місті:
* парки
* стадіони
* готелі
За містом:
* бази відпочинку
* на природі
Вплив погоди
За поганої погоди більше підходять бази відпочинку, де найчастіше обладнані криті майданчики або захід можна провести у приміщенні
Вартість
Ціна залежить від обладнання та насиченості квестового блоку. Ми пропонуємо три пакети цін: від економ до VIP

Тімбілдінг у Києві

Фотографії з тимбілдингів у Києві.

Корпоративний тимбілдинг Київ

Оцінка ступеня впливу на командні та індивідуальні якості тих, хто бере участь у проведенні тимбілдингу.
100%
Згуртування
92%
Лідерство
74%
Планування
45%
Творчість
Мотузковий тимбілдинг у Києві

Мотузковий курс Київ

Свого часу це була одна із найпопулярніших тимбілдингових програм. Вона не стала гіршою, просто з'явилися більш універсальні програми, які перехопили пальму першості.
Ми можемо провести як мотузковий курс, так і включити найпопулярніші елементи мотузкового тренінгу в класичну програму командоутворення тим більше, що за такого розкладу цей захід можна провести фактично на будь-якому майданчику заміських баз Києва або парків міста, чого не скажеш про класичний мотузковий курс.
3

Творчий тимбілдинг

Командоутворення у творчому ключі - це найчастіше захід в очікуванні дива. І воно, таки так, може статися. Адже ми здатні створити те, що навіть не замислювалися, те, на що навіть не наважувалися замахнутися.
І ось перед вами картина, хоч ніхто з вас ніколи не був художником, але вона є, вона існує завдяки вам, і її з гордістю можна повісити у фойє компанії.
Ось човен із картону на якому попливе як на справжньому один із сміливців вашої команди. І так, він справді попливе, хоча на початку заходу це здавалося неймовірним.
Творчий тімбілдінг – він такий!

Creative team building Kiev

Технічні особливості творчих тимбілдингів у Києві
Кількість учасників
від 2 до 500 осіб
Кожну програму потрібно адаптувати під конкретну кількість учасників
Локації
В місті:
* офіси
* конференц-зали
* готелі
За містом:
* територія баз відпочинку
Вплив погоди
Майже половина творчих тімбілдінгів проходить у приміщенні та від погоди не залежить. Частина, що залишилася, передбачає хорошу погоду
Вартість
Тут зазвичай немає економ варіантів, як і особливо великих. Цина на творчий тимбілдинг - середні щодо інших видів командоутворення

Варіанти творчих тімбілдінгів

КАРТОННИЙ ТИМБІЛДИНГ

Включає різні програми, в яких щось створюється і при цьому основним будівельним матеріалом є картон. Докладніше про деякі варіанти таких програм - нижче:
Тімбілдінг
"Картонна регата"
З картону кожна команда виготовляє човен, у якому попливе їх відважний капітан. Завдання - досягти буйка і повернутися до берега якнайшвидше. І головне - повернутися )) І ось тут вже важливо не тільки "як ви човен назвете", але і як його зробите)

ВОВНЯНИЙ ТИМБІЛДИНГ

Командна взаємодія та особливо взаємні зв'язки відчутно зміцнюються прямо на очах, ... прямо в руках). Відмінна фанова командна взаємодія буде вдалим емоційним завершенням будь-якого іншого виду тимбілдингу.

ТИМБІЛДИНГ МАЛЮВАННЯ КАРТИНИ

Це побутова назва, а класичні її назви:

Художній тимбілдинг

Арт тимбілдінг

Суть даного тимбілдингу - кожна команда малює свою частину картини, а потім, об'єднавши всі сегменти, вони отримують єдину композицію. Весь процес відбувається під контролем професійного художника, який пояснить і як фарби змішати і як класти їх на полотно, а також забезпечить ще масою корисних порад.

МУЗИЧНИЙ ТИМБІЛДИНГ

Найпопулярніший варіант музичного тімбілдінга - барабанний тімбілдінг.

КІНО ТІМБІЛДІНГ

Тімбілдінг зі створення мініфільму або композиції на тему(и).

КУЛІНАРНИЙ ТИМБІЛДИНГ КИЇВ

Навіть якщо ви вмієте добре готувати, навчитися готувати ще краще – це корисно і... смачно))
А заразом ще й ліпиться покращена версія вашої команди. Це той випадок, коли за трьома зайцями поженешся і… всіх зловиш! Само собою при повній продуманості процесу – цей момент за нами!

Креативний тимбілдинг Київ

Оцінка ступеня впливу на командні та індивідуальні якості тих, хто бере участь у творчих тімбілдінгах
79%
Згуртування
74%
Лідерство
69%
Планування
100%
Творчість
4

Ігровий тимбілдинг Київ

Коли завдання не тільки згуртувати, а й розважити – одним із найкращих варіантів будуть ігрові види командоутворення. Тим більше, що більшість з них можна поєднати з застіллям, яке зі стандартного проведення часу на святі стане чимось незвичайним, веселим, азартним і в результаті - таким, що запам'ятовується на довгі роки.

Тімбілдінг ігри Київ

Технічні особливості ігрових тимбілдингів у Києві
Кількість учасників
від 10 до 300 осіб
Локації
* офіси
* конференц-зали
* готелі
* ресторани
* бари
* кафе
* антикафе
Вплив погоди
Більшість ігрових тимбілдингів проходять у приміщеннях та не залежать від погодних умов.
Вартість
Ігрові тимбілдінги є одними з найбільш економічних варіантів тімбілдінгів

Ігри для тимбілдингу

Варіанти ігрових тимбілдінгів

КВІЗ ТІМБІЛДІНГ

Тімбілдінг гри в ресторані прямо за святковими столами – так, все саме так. Всі як завжди розсаджуються за столи, заставлених їжею та напоями, але цього разу ніхто не нудьгуватиме! Раунд за раундом лише підвищуватиме градус настрою гостей! Апогеєм же всього цього буде нагородження та загальні веселощі.

"Що? Де? Коли?"

Це цікаво, захоплююче і, нарешті, хто не бажав опинитися по той бік телеекрану та спробувати свої сили у битві проти підступних питань телеглядачів?
Питання, звичайно, ми не підбираємо такі складні, але логіку включити потрібно. Спеціальних знань не потрібно, будьте уважні до версій своїх товаришів та не соромтеся висувати свої!
Провести все можна як в офісі, так і ресторані на святкуванні Нового року або будь-якого іншого свята компанії.

Ланцюгова реакція тімбілдинг

Тімбілдінг гри в приміщенні зараз досить різноманітні. Щороку з'являються новинки та одна з них – "Ланцюгова реакція". Кожній команді видається комплект будівельних матеріалів і сегмент (як правило, стіл) на якому вони повинні побудувати свою частину дороги якою прокотиться кулька. Стартанувши з першого столу, куля має успішно досягти фінішу. Після будівництва окремих маршрутів їх потрібно грамотно з'єднати, а після цього зробити так, щоб кулька не застрягла по дорозі. Обмежена кількість спроб надає додаткового азарту та драйву. Чи можете ви це зробити? ;-)

"MIND GAMES"

"Майнд Геймз" - ігри на тимбілдинг, які можна використовувати як для розваг гостей заходу, розставивши в лаунж зонах, так і влаштувати з їх використанням справжній турнір з визначенням найкращих у кожній номінації і трьох призерів, з врученням грамот і фірмового шампанського. Також вони можуть використовуватися як ігри для тімбілдінга в офісі.

"FUN GAMES"

Веселі ігри - командотворчі ігри корпоратив від яких тільки виграє. Адже саме вони викликають найбільший ступінь веселощів та азарту.

ЖИВИЙ КВІСТ

Живі квести - відмінні ігри для тімбілдінга в приміщенні. Кожен учасник отримує роль зі своїми сильними та слабкими сторонами. Усім потрібно виконати різні цілі, спілкуючись один з одним, розвідуючи інформацію, підкуповуючи, шантажуючи і навіть стріляючи один в одного! )
І все це можна запросто поєднувати з фуршетом і розпиванням винця, що веселить. Різниця лише в тому, що пусті звичайні розмови змінюються запаморочливими інтригами та змовами)

ВИЇЗНІ КВІСТ КІМНАТИ

Командотворчі ігри в офісі або навіть ресторані можна реалізувати через інтелектуально-пригодницькі сценарії квест-кімнат. Весь реквізит легко переміщається і може розміститися навіть на великому столі так, щоб доступ до нього був у всіх учасників.
Розгадуйте загадки, знаходите ключі та паролі, просуйтеся все далі і далі, щоб відкрити фінальну заповітну скриню з призом.

Ігровий тимбілдинг у Києві

Оцінка ступеня впливу на командні та індивідуальні якості тих, хто бере участь у ігрових тимбілдінгах
83%
Згуртування
68%
Лідерство
55%
Планування
91%
Творчість
5

VIP тимбілдинг Київ

Коли хочеться чогось більшого...
І причина тут може бути далеко не одна. Починаючи з того, що хочеться отримати найкраще (або надати топовий продукт своїм гостям) і закінчуючи тим, що ваша команда пройшла вже всі звичайні тімбілдінги і виникло бажання перейти на рівень вище.
Все це може забезпечити ВІП тимбілдинг у Києві або його околицях.

VIP team building Київ

Технічні особливості преміум тімбілдінгів у Києві
Кількість учасників
від 1 до 150 осіб
Локації
* замки
* садиби
* історичний центр
Вплив погоди
Потрібна хороша погода, її можна забезпечити, якщо дозволить бюджет. Або екіпірувати кожного учасника за останнім словом антидощової техніки)
Вартість
Висока

Варіанти V.I.P. тимбілдінга

ПРИГОДНИЦЬКИЙ ВІП КВЕСТ

Склад: від 1 до 20 осіб. Залежно кількості учасників, формується одна, дві чи три команди. Якщо грає одна команда, то підключається режим пригоди, а результат порівнюється із середнім та рекордним результатом попередніх команд. За участю більше однієї команди, до пригодницького сценарію підключається змагальний з лінійної механіки.
У даному виді квесту немає класичної схеми "знайдіть код - введіть (скажіть) його - якщо правильно, то отримайте наступне завдання", тут кожен епізод плавно переводить учасників до наступного етапу пригоди.

VIP QUEST ЗА ІНДИВІДУАЛЬНИМ СЦЕНАРІЄМ

Склад: від 1 до 5 осіб. Сюжет квесту будується за схожим сценарієм з тим, що відбувалося у фільмі "Гра" (психологічний трилер Девіда Фінчера).
Все, що відбувається, адаптується під біографію та характеристики учасника(ів) квесту. Для цього потрібна ретельна попередня підготовка, тому це один із тих рідкісних видів квесту, який потрібно замовляти заздалегідь з гарним запасом часу.

VIP ТИМБІЛДИНГ З ЗАНУРЕННЯМ В ЕПОХУ

Ми беремо машину часу та переміщуємо всіх учасників у певний рік зовсім іншої епохи. Для цього підбирається не лише відповідна локація та костюми, а й коригується вся атмосфера тимбілдингу: всі дії, випробування та інше відбуваються в єдиному атмосферному ключі. На три години виникає перемикання між реальностями. При цьому ми використовуємо командоутворюючі елементи фактично на всіх етапах дії і особливо на фініші, де учасники, розділені на окремі команди, усвідомлюють, що фінальний результат можуть отримати тільки об'єднавши зусилля всіх і кожного.

Преміум тим білдинг у Києві

Оцінка ступеня впливу на командні та індивідуальні якості тих, хто бере участь у ВІП-тимбілдінгах
100%
Згуртування
95%
Лідерство
100%
Атмосфера
86%
Творчість
Локації для тимбілдингу Київ
Виїзний тимбілдинг у Києві невідривно пов'язаний із питанням вибору локації. На щастя, вибирати вже давно є з чого.

Де провести тімбілдінг у Києві

Ми підготували для вас інформацію щодо трьох десятків різних локацій, де можна провести тимбілдинг у Києві та Київській області.
Серед них: Sosnovel, Баккара, Бабай Садиба, CrazyBBQ, Platium, Оболонь, Гольф-клуб, Morewell, Натураліст, База Лісова, Рerfect Рlace, База Ліс, Biruza Beach Club, Адмірал клуб, Івент парк, База УТОГ, Органік Кепм, ВДНХ , Олександрівський будинок, Пірнів Парк, Авантюрист, 4 сезони, Джерело, РанчоБолівар, Дача на Десні, Пуща Лісова, Труханів Комплекс, Княжий двір, OLYMPIC VILLAGE, Provincia.
Якщо вам потрібна презентація з інформацією з усіх цих локацій, заповніть заявку і ми надішлемо Вам дані.
Контакти:
Тімбілдінг у будь-якій точці світу
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.