Тімбілдінг на Кіпрі

тимбілдинг для співробітників Кіпр
Організація тимбілдингу на Кіпрі можлива в різних варіаціях, але найпопулярніші з ефективних - це класичний тимбілдинг і пішохідний корпоративний квест, які ми Вам і покажемо відразу, а все інше - нижче.

Командоутворення на Кіпрі

корпоративний тимбілдинг для співробітників
Чи хочете Ви провести тімбілдінг на природі або віддаєте перевагу тімбілінгу в приміщенні - і тут і там цілком успішно можна використовувати "Універсальну" програму командоутворення. За рахунок гнучкості конструктора завдань даної програми, її можна адаптувати до різних курортних закладів або ареалів дикої природи. Докладніше про всі переваги програми - за нижче наведеною кнопкою.

Тімбілдінг на природі Кіпр

Якщо у вас немає якихось дуже специфічних завдань, які передбачають обов'язково проведення тімбілдінга в приміщенні, то Кіпр просто створений для того, щоб проводити програми командоутворення саме на свіжому повітрі. На окремій сторінці ми описуємо десять варіацій тимбілдингу просто неба, тисніть на "детальніше", якщо це Ваш варіант.

Мотузковий курс Кіпр

Даний знаменитий варіант гуртування колективу тут можна провести або в одному з кіпрських лісових масивів або на території курорту, де розмістилися Ваші співробітники. Для оцінки того, які саме завдання можна буде використовувати, потрібно попередньо відвідати локацію або хоча б мати докладний фото і відео звіт по місцевості.

Корпоративний квест Кіпр

квест на корпоратив Кіпр
Пішохідний квест на Кіпрі можна вдало провести в будь-якому більш-менш великому місті (більшість населених пунктів, що наведені на цій сторінці - підійдуть), а також адаптований варіант квесту можна реалізувати в локації скупчення курортів або на одному з них. Але треба враховувати, що квест у місті – це не тільки тимбілдинг, але ще й квест-екскурсія, яка вирішує пізнавальний аспект разом із командотворчим та розважальним, чого позбавлені замкнуті локації, типу туристичних комплексів.

Автоквест Кіпр

Квест на машинах дозволить побачити краси не лише якогось конкретного міста, а цілого регіону. Наприклад, один із маршрутів авктоквесту простягся від Лімасола до Пафосу, охопивши значну частину цього чарівного острова.

ВІП квест Кіпр

Якщо Ви хочете чогось неординарного для Вашого колективу, невеликої групи друзів або окремої персони, то можна розглянути або покращені варіанти існуючих програм або розробку індивідуального сценарію під персональні особливості учасників та поставлені цілі.

тімбілдінг гри Кіпр

Популярні міста

Тімбілдінг Лімасол

Тімбілдінг у Лімасолі

тімбілдінг гри Лімасол
Наша спеціалізована програма спеціально заточена, щоб її можна було ефективно провести в більшості готелів або на будь-якому курорті Лімасола. Однак, за бажанням можна скористатися шикарними можливостями Муніципального парку або набережної Молос.

Корпоративний пішохідний квест у Лімасолі

квест Лімасол
Затишні звивисті вулички центральної історичної частини міста створюють чарівний колорит таємничості квесту. Місто дуже зручне для подібного командного змагання, але потрібно обов'язково врахувати, що в літню пору кожного учасника потрібно забезпечити пляшечкою води, а можна і двома ;-) Декілька завдань квесту при бажанні можна провести по території середньовічного лімасольського замку. Нижче Ви можете побачити фотографії з одного з пішохідних квестів Лімасолом.
Лімасол - друге за величиною місто Кіпру, розташоване на півдні острова. Лімасол славиться своїми пляжами, музеями, замками та фортецями, такими як замок Лімасола та фортеця Колоссі.

Тімбілдінг Нікосія

Тімбілдінг у Нікосії

тімбілдінг ігри Нікосія
Ми проводимо тімбілдінг у Нікосії або на приватних володіннях готелів або можна спробувати скористатися громадськими територіями - такими, як парк Грамміко, парк Агіос Димитріос, ліс Алсос або національний лісовий парк Аталасса (як стверджується, найбільший парк Кіпру).

Корпоративний пішохідний квест у Нікосії

Залежно від варіанта програми, учасники відвідають такі цікаві пам'ятки Нікосії, як собор Святого Іоанна, Пафоські ворота, церква Богоматері, Ворота Фамагусти, архієпископський палац, бастіон Констанца, собор Святої Софії, ансамбль ринку.

Важлива специфіка квесту саме для Нікосії – взяти із собою закордонний паспорт, щоб у запалі азарту випадково не зайти на турецьку частину столиці (вже бували випадки ;-)). Нічого страшного тут немає, але повертатися назад з документом, що підтверджує особистість, буде значно простіше)).
Нікосія - столиця Кіпру та найбільше місто острова. Тут можна відвідати безліч музеїв, галерей, ресторанів та барів, а також знакові визначні пам'ятки, такі як замок Лусіньян, кафедральний собор Святого Іоанна, квартал Лефкоша та старе місто Нікосії.

Тімбілдінг Ларнака

Тімбілдінг у Ларнаку

тімбілдінг гри Ларнака
Одним з відмінних варіантів для проведення тимбілдингу в Ларнаку буде звичайно пляж, де можна провести водний або класичний варіант "Універсального" тимбілдингу. Також можна розглянути такі локації як парк Паттіхіо, муніципальний парк або державний лісовий заповідник.

Корпоративний пішохідний квест у Ларнаку

У процесі квесту ви не тільки поринете в азарт розгадування таємниць, але й побачите Ларнакський замок, православну візантійську церкву Святого Лазаря, Римо-католицьку церкву з францисканським монастирем та багато інших визначних пам'яток цього морського міста.
Ларнака - третє за величиною місто Кіпру, розташоване на південному сході острова. Тут можна відвідати набережну Фінікудес, середньовічний замок Ларнакі, церкву Святого Лазаря та безліч музеїв.

ігри для тімбілдінга Кіпр

Інші міста

Тімбілдінг Пафос

Тімбілдінг у Пафосі пропонуємо провести в готелі, в якому всі живуть на даний момент, використавши його відкриту територію. Наявність моря дозволяє провести як класичний, а й водний тимбілдинг.
Стартуємо пішохідний квест у Пафосі від його найзнаменитішої точки – Пафоського замку. За бажанням у квесті можна задіяти територію найцікавішого Археологічного парку в Като-Пафосі, що прилягає до центру міста.
Пафос - місто на західному узбережжі Кіпру, відоме своїми археологічними пам'ятками, такими як стародавній театр і руїни стародавнього міста Неа Пафос. Тут також можна відвідати музеї, замки та фортеці.

Тімбілдінг Айя-Напа

Тімбілдінг в Айя-Напі ми рекомендували б проводити на території готелю або на пляжі. Так, можна спробувати використовувати лісовий парк "Мис Греко", але лісовий він дуже умовно і в спеку там для цих цілей може бути трохи дискомфортно, якщо не запастися потрібною кількістю води.
Квест в Айя-Напі проводимо історичною частиною містечка.
Айя-Напа - курортне місто на східному узбережжі Кіпру, відоме своїми пляжами, нічними клубами та барами, а також археологічним музеєм та старим містом.

Тімбілдінг Протарас

Квест в Протарасі ми рекомендуємо поєднувати з тимбілдинговой програмою, яка включає квест як одну третину власної програми. Класичний пішохідний квест тут буде швидше за все недоречний, оскільки Протарас - це навіть не місто, а скоріше селище та пам'ятки тут, окрім церкви Святого Іллі Пророка, фактично немає.

командоутворюючі ігри Кіпр

Замовити тімбілдінг Кіпр

Тімбілдінг ціни Кіпр

Дізнатися вартість тимбілдингу на Кіпрі Ви можете, надіславши заявку.

Згуртування колективу Кіпр

Кіпр - це чудове місце для проведення тімбілдінга завдяки своєму теплому клімату, гарним пейзажам та різноманітності місць, які можна відвідати і де можна провести різноманітні заходи.

Деякі ідеї для самостійного тімбілдінга на Кіпрі:
1. Екскурсії по острову - Кіпр має безліч визначних пам'яток, таких як монастирі, замки та археологічні місця. Це може бути чудовим способом для команди дізнатися один одного краще і провести час разом.
2. Водні види спорту – на Кіпрі можна зайнятися дайвінгом, сноркелінгом, вейкбордингом та іншими видами водного спорту. Це може бути чудовою нагодою для команди навчитися довіряти один одному і працювати разом.
3. Кулінарні майстер-класи – Кіпр відомий своєю кухнею, яка поєднує в собі елементи турецької, грецької та італійської кухні. Команді можна запропонувати провести кулінарний майстер-клас, де вони зможуть навчитися готувати місцеві страви та дізнатися один про одного більше.
4. Походи та прогулянки - Кіпр має безліч прекрасних місць для прогулянок та походів, таких як гори Троодос, долина Ахна та національний парк Капа-Греко. Це може бути чудовим способом для команди насолодитися красою острова разом.
5. Спорт: Кіпр пропонує безліч варіантів спортивних заходів, таких як гольф, теніс, водні види спорту, верхова їзда, велосипедні прогулянки і т.д. Змагання можуть допомогти зміцнити дух команди та стимулювати учасників. Це може бути футбольний турнір, змагання на водних лижах, ігри у пейнтбол тощо.
6. Культурні заходи: Кіпр - це місце з багатою історією та культурою, і проведення заходів, пов'язаних з нею, може допомогти зміцнити командну роботу в організації. Це може бути відвідування місцевих визначних пам'яток, музеїв, культурних заходів тощо.
7. Курси навчання: Курси навчання - це чудовий спосіб підвищити рівень знань та навичок учасників команди, а також забезпечити їх найкращою підготовкою до вирішення завдань. На Кіпрі ви можете знайти курси з різних тем, таких як управління часом, ефективна комунікація, управління проектами і т.д.

Важливо вибирати заходи, які будуть підходити саме вашій команді та допоможуть їй зміцнити зв'язки та підвищити ефективність роботи.
Что такое тимбилдинг?
Объяснение простыми словами, а также варианты определения
Программы тимбилдинга
Весь перечень командообразующих программ
Примеры тимбилдинга
Какие бывают тимбилдинги на реальных примерах с фото
Цели и задачи тимбилдинга
Для чего проводят тимбилдинги
Виды тимбилдинга
Классификация видов тимбилдинга - 12 типов
Темы тимбилдинга
Описание четырех типов тем тимбилдинга
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.