Тімбілдінг в Празі

Командоутворення Прага
Тімбілдінг у Празі - комплекс командотворчих програм для груп від 6 до 1000 осіб, що реалізують різні цілі, позначені Замовником. Найбільш популярні з них спрямовані на знайомство, покращення взаєморозуміння, зміцнення довіри між співробітниками, а також для того, щоб розважити їх та привнести позитивні емоції в єдиний корпоративний захід.

Організація тимбілдингу в Празі

Основні варіанти

Універсальна тімбілдінгова програма

проведення тімбілдінгу - командоутворення тренінг
Корпоративний тимбілдинг для співробітників є одним із найкращих засобів командоутворення. Наша програма складена так, щоб учасники відчували азарт та успіх протягом усього заходу. Завдання підібрані так, щоб на рівних могли учасники з різними фізичними здібностями і кожен відчував свою корисність. Робота у малих групах посилює згуртування колективу, краще знайомить співкомандників друг з одним. Цей треніг на згуртування можна проводити в наступних локаціях:
тімбілдінг на природі (парк, база відпочинку - виїзний тімбілдінг), тімбілдінг у приміщенні (ресторан, конференц-зал, готель, офіс). Якщо Ви ставите питання: де провести тімбілдінг у Празі, то ми підберемо локації для тимбілдингу виходячи з Ваших потреб.

Тімбілдінг ігри Прага

Докладніше про цю програму тимбілдингу в Празі:

Пішохідний квест Прага

Квест на корпоратив
Пішохідні квести в Празі (також вони ще називаються міські ігри) проводяться як правило в центрі міста, щоб охопити якнайбільше пам'яток цього унікального міста. Проходячи пішохідний квест, Ви відвідаєте Староміську ратушу, собор Святого Віта, Празькі куранти, танцюючий будинок, Староміську площу і, звичайно ж, Карлів міст та багато інших найцікавіших місць столиці Чехії.
Якщо Ваші учасники не є місцевими жителями, цей корпоративний квест для них буде заодно і як туристичний квест. Повідомте нам заздалегідь куди зробити більше ухил – у туристичні квести чи квест для корпоративу.

Міська гра Прага

Докладніше про корпоративний квест:

Вартість тімбілдінга Прага

Тімбілдінг ціни в Празі

Замовити тимбілдинг у Празі або дізнатися його вартість Ви можете, надіславши заявку.
Что такое тимбилдинг?
Объяснение простыми словами, а также варианты определения
Программы тимбилдинга
Весь перечень командообразующих программ
Примеры тимбилдинга
Какие бывают тимбилдинги на реальных примерах с фото
Цели и задачи тимбилдинга
Для чего проводят тимбилдинги
Виды тимбилдинга
Классификация видов тимбилдинга - 12 типов
Темы тимбилдинга
Описание четырех типов тем тимбилдинга
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.