Тімбілдінг
у Вінниці

Командоутворення Вінниця
Тімбілдінг у Вінниці - заходи, спрямовані на згуртування колективу, використовуючи спеціально адаптовані під це тимбілдингові завдання та завдання, що колективно вирішуються. Для самого міста більше підходять квести, ігри, творчі та інтелектуальні тимбілдінги. Якщо ви хочете вирватися за місто, то рекомендуємо вам тренінги та корпоративний тимбілдинг.

Ідеї для тимбілдингу Вінниця

Основні варіанти

Тренінг на згуртування

Згуртування колективу найкраще здійснюється за допомогою наведених нижче тренінгів. Це програми командоутворення, які можна провести як у самій Вінниці, так і поза її межами. У другому випадку краще використовувати заміські бази відпочинку. Наприклад, на фото поруч - один з моментів тімбілдінга у заміському комплексі "Butterfly" (Вінницька область, 20-й кілометр Хмельницького шосе, село Садове).
Отже, нижче ТОП-5 тимбілдингових програм у Вінниці та вінницькій області.

Тімбілдінг "Універсальний"

Підходить для учасників будь-якого віку та фізичних можливостей і зможе згуртувати людей з різних відділів: бухгалтерів з програмістами, водіїв з менеджерами тощо.
Має опцію тактичного та стратегічного планування, що дозволяє виявлятися ватажкам, а також виявляти прихованих лідерів.
Тімбілдінг на природі
Приклад застосування програми тимбілдингу "Універсальний" на відкритому повітрі. Локація – "Бухта Вікінгів" (Львівська область).
Тімбілдінг в приміщенні
Приклад застосування програми тимбілдингу "Універсальний" у конференц-залі. Локація – "Good Zone" (Дніпровська область).

Відгуки про тімбілдінг "Універсальний"

Патріотичний тимбілдинг

За підсумками тимбілдингу команди отримують пазли – частини України. У кого кращий результат, у того більше частини. Але загальний підсумок можливий лише, якщо буде докладено зусиль всіх команд і буде відновлено всю Україну.

Мотузковий курс у Вінниці

Мотузковий тренінг - класика тимбілдингу, звідки пішли відгалужуватися вже й інші види програм. Мотузковий тимбілдинг можна провести як у лісі або парку (потрібні дерева), так і на ряді баз відпочинку - тут потрібно вивчати можливості локації.

Комунікаційний тимбілдинг "Гра у кальмара"

Кожен виборює свій індивідуальний результат, але зробити це можна тільки в командах, які постійно змінюються. Тобі потрібно бути найкращим з різними партнерами, вміти пристосовуватись і домовлятися то в одному колективі, то в іншому. Це найінтенсивніший тренінг на комунікацію.

Тематичний тімбілдінг

Тімбілдінги на задану тему з відповідним інвентарем, антуражем та атмосферою:

Корпоративний квест у Вінниці

корпоративні квести Вінниця
Квести бувають дуже різні та їх варіантів дуже багато. Пішохідні квести ми виділили в окремий блок і про них ви можете дізнатися трохи нижче тут. Інші варіанти квестів описані відразу під цим абзацом. Якщо ж Ви хочете ретельно вивчити це питання, то переходьте на кнопку "Докладніше".

VIP quest

ВІП квест у Вінниці слід замовляти завчасно. Якщо розроблятиметься особистий сценарій, то на це піде достатньо часу, якщо ж буде замовлення на атмосферний захід з безліччю реквізиту, то треба буде детально вивчити ситуацію щодо локації та можливості застосування існуючого обладнання.

Автоквест Вінниця

Автомобільний квест у Вінниці можна проводити як по місту, так і трохи заглибившись в область - все залежить від побажань Замовника. Авто квест на машинах – це динамічне змагання з демонстрацією зміни результатів команда в онлайн режимі.

Квест на природі Вінниця

Квест у заміських відпочинкових комплексах або в парках Вінниці - фінальний вибір локації за вами. Ми зможемо адаптувати програму під обрану Вами точку.

Банкетний квест

Квест корпоратив прямо за столом без відволікання від споживання страв та напоїв.

Пішохідний квест Вінниця

Пішохідні квести Вінниця
Пішохідний квест у Вінниці можна провести центром міста або в парку, а за певних обставин навіть на якійсь певній замкнутій території. Якщо Ви хочете замовити квест у Вінниці, то можете вивчити їх варіанти, перейшовши по кнопці "детальніше" або залиште інформацію і ми передзвонимо Вам і пояснимо все по телефону.
Відео корпоративних пішохідних квестів
На відео представлені приклади тимбілдинг-квестів у таких містах: Мадрид (Іспанія), Ізмір (Туреччина), Лімасол (Кіпр), Кишинів (Молдова), Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Миколаїв, Херсон (Україна).
Відгуки про пішохідний квест
Враження учасників про корпоративний тимбілдинг-квест.

Туристичний квест у Вінниці

Квест-екскурсія Вінницею закриє відразу два завдання: тимбілдинг для туристів та пізнавальна програма, яка пройде динамічно та весело.

Пригодницький квест

Якщо вас небагато і ви не хочете змагатися один з одним, то давайте влаштуємо драйвову пригоду по місту, де переміщуючись від точки до точки і знаходячи підказки на наступні пункти, учасники дістануться фіналу і отримають довгоочікувану винагороду.

Тімбілдінг ігри у Вінниці

Ігри для тимбілдингу
Тут є два варіанти: надати ігри на тимбілдинг як розважальну опцію і ви отримаєте не стільки командотворчі ігри, скільки можливість не дати занудьгувати Вашим гостям - ігровий тимбілдинг; або у вигляді турніру зі створенням команд та змаганням між ними. Подібні ігри можна проводити як у приміщенні: командотворчі ігри в офісі, ігри в ресторані; і на відкритому просторі.

ВІП тимбілдінг

VIP teambuilding
VIP тимбілдинг у Вінниці – це зазвичай атмосферні командоутворюючі програми або тимбілдінги з використанням дорогого обладнання.

Творчий тимбілдинг

Креативний тимбілдінг
М'які програми тимбілдингів, де найчастіше не окреслені чітко цілі досягаторства чи ні жорсткого суперництва, проте вони виконують свої цілі зі згуртування колективу та отримання позитивних емоцій.

Вовняний тимбілдинг

Це той вид тимбілдингу, який можна реалізувати скрізь, навіть на весіллі)) Якщо ж ми говоримо про командоутворення, то його краще використати не окремо, а як один із етапів комплексної програми. Спробуйте його у зв'язці з "Універсальним" тимбілдингом, наприклад.

Кулінарний тимбілдинг

Це той вид тимбілдінга від якого... за вуха не відтягнеш))

Картонний тимбілдинг

Ще кілька років тому цей вид тимбілдингу був рідкістю на нашому ринку, але тепер це один із гідних конкурентів популярним програмам командоутворення. Картонний тимбілдинг став настільки популярним, що у нього утворилося кілька видів, які принципово відрізняються один від одного.

Найпопулярніші види картонного тимбілдингу:

Ланцюгова реакція тімбілдінг

Всім відомий "принцип Доміно" і, думаємо, багато хто бачив як за цим принципом вишиковуються ланцюги з різних предметів. У даному тимбілдингу кожна команда відповідатиме за будівництво своєї ділянки, а також за з'єднання його з зонами інших команд. Коли все в результаті вийде, ефект буде бомба!

Художній тимбілдинг

Арт тимбілдинг має на увазі як команду, так і творчу реалізацію. Усі розбиваються на групи та занурюються у процес – малювання картини. Є нюанс - кожна група малює свою частину картини, яку потім буде об'єднано в загальний шедевр.

Танцювальний тимбілдинг

Будь-який процес, якщо розбити його на маленькі етапи, стає простим та доступним. Також справа і з танцем. Досвідчений хореограф попрацює з Вашою командою так, що до фіналу тимбілдингу вийде загальний танець вашого колективу - а це прямо якесь ритуальне згуртування! ))

Інтелектуальний тимбілдинг

Перше, що хочеться сказати, коли ми говоримо про інтелектуальний тимбілдиг, так це те, що тут не потрібні якісь специфічні знання. Це не іспит та не тест. Тут багато фанових завдань. Найчастіше учасникам знадобляться їх побутові знання, здатність вислуховувати версії інших і не соромитися озвучувати свої припущення. Спираючись саме на ці фактори можна буде досягти оптимального результату і при цьому добре повеселитися!

Квіз тимбілдінг у Вінниці

Корпоративний квіз можна реалізувати як у вашому власному офісі та провести його після робочого дня, так і в будь-якому розважальному закладі міста (починаючи від бару та закінчуючи рестораном)). Для його проведення буде потрібно мультимедійне обладнання, яке можемо забезпечити ми або ми зможемо скористатися вашим, що зменшить витратну частину проекту.

Виїзні квест-кімнати

Ми маємо три квест-кімнати, які ми можемо привезти для реалізації як фактично у будь-якому приміщенні Вінниці, так і на відкритому повітрі.

Де провести тімбілдінг у Вінниці.

Локації для тимбілдингу Вінниця

Тімбілдінг на природі у Вінниці

Організація тимбілдінгу на природі, виїзний тимбілдинг на базі відпочинку в лісі або міському парку

Приклади тимбілдингу на природі у Вінниці

Фото з тимбілдінгу на базі "Печерський Водограй"
Фото з тимбілдінгу в заміському комплексі "Butterfly"
Ось ще короткий перелік компаній, які можуть надати Вам майданчик під тимбілдинг у Вінниці та Вінницькій області.
* база відпочинку "Стоун Парк" с. Буша, вул. Гоголя, 20а
* база відпочинку "Печера" Вінницька область, с. Печера, 1
* заміський комплекс Spa-Hotel "Butterfly", Вінницька область, Літинський район, с. Садовій, 1
* база відпочинку "Кльове місце" с. Лука-Мелешківська, 1,
* база відпочинку "Barbecue House" с. Зарванці, вул. Стеценка, 1а
* база відпочинку "Тропіканка" м. Вінниця, вул. Переміля, 1
* база відпочинку "Озеро Затишне" м. Вінниця, вул. Будівельників, 15
* заміський комплекс "GOL&Wood" с. Степашки
* база відпочинку "Печерський Водограй" с. Печера, вул. Петлюри, 1
* "Родове гніздо" Вінницька обл., с.Губник, вул. Набережна, 72
* "Вишня" м. Вінниця, вул. Андрія Первозванного, позаду ТРЦ Plaza Park

Тімбілдинг у приміщенні Вінниця

Тімбілдінг в офісі, конференц-залі, ресторані або готелі.

Вартість тимбілдінгу у Вінниці.

Тімбілдінг ціни у Вінниці

Замовте тимбілдинг у Вінниці або дізнайтесь вартість тимбілдингу, надіславши заявку.

Організація тимбілдингу у Вінниці

© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.