Тімбілдінг
у Дніпрі

Командоутворення Дніпропетровськ
Для згуртування колективу організація тимбілдингу - один із найпопулярніших та найефективніших способів. Дніпро та дніпропетровська область дають можливість, щоб проведення тимбілдингу для співробітників можна було реалізувати у різний спосіб. Про більшість варіантів – як провести чи замовити корпоративний тимбілдинг ми поговоримо на цій сторінці.

Ідеї тимбілдингу у Дніпрі

Основні варіанти

Тренінг на згуртування

Нижче наведено перелік із найпопулярніших програм на згуртування. У кожної з них своя специфіка та цілі. Виходячи із завдань Вашого колективу, ми підберемо Вам відповідний тимбілдинг.

Тімбілдінг "Універсальний"

Закриває завдання з реалізації тактичного та стратегічного мислення та планування, командоутворення, розваги, підняття духу.
Мінімальна кількість учасників – 8.
Максимальне – 250.
Середній час на тімбілдінг - від двох з половиною до трьох годин плюс брифінг та нагородження.
Для проведення ідеально підходять тур бази за містом на узбережжі річки Дніпро або поряд, також можна провести у парках міста. При відповідному підборі обладнання цей тимбілдинг можна провести в приміщенні.
Тімбілдінг на природі
Приклад застосування програми тимбілдингу "Універсальний" на відкритому повітрі. Локація – "Бухта Вікінгів" (Львівська область).
Тімбілдінг в приміщенні
Приклад застосування програми тимбілдингу "Універсальний" у конференц-залі. Локація – "Good Zone" (Дніпровська область).

Відгуки про тімбілдінг "Універсальний"

Патріотичний тимбілдинг

Тімбілдінг складається із двох частин. У першій команді виконують різні завдання на командоутворення, заробляючи бали залежно від якості виконання.
У другій частині оголошуються результати, залежно від них команди одержують певну кількість частин України у вигляді шматків пазла. У кого вищий результат, у того більше частин. У підсумку всі команди разом збирають спільний пазл – карту всієї України. І так, хтось набрав більше пазлів, хтось менше, але цілком очевидно, що для підсумкового результату знадобилися дії всіх, що видно наочно.

Мотузковий курс у Дніпрі

Мотузковий тимбілдинг можна успішно реалізувати в лісі за містом, у певних місцях парку при дозволі місцевої влади або на базах відпочинку, де є достатня кількість дерев.
Ми зможемо оцінити вашу локацію, щоб точно сказати, наскільки там можна реалізувати мотузковий тренінг, а якщо його складно буде провести саме там, то дати до розгляду інші види тимбілдингу.

Комунікаційний тимбілдинг "Гра у кальмара"

Тут немає постійних команд - їх склад плавно змінюється з тимбілдінгом. Завдання кожного - виявитися найкращим, але тим самим і тягнути щоразу свою чергову команду вгору.

Тематичний тимбілдинг

Крім класичних завдань тимбілдингу, ця програма ще й виконує глибинну естетичну функцію потреби кожного в чомусь особливому. Інший світ, інша атмосфера, оригінальна механіка програми та занурення у незвичайну обстановку запам'ятаються всіма учасниками на довгі роки.

Корпоративний квест у Дніпрі

Квест на корпоратив може бути різним. Пішохідні квести ми взагалі виділили в окремий блок та дізнатися про них можна тут. Інші корпоративні квести представлені трохи нижче. А про весь спектр корпоративних квестів Ви можете дізнатися, натиснувши кнопку "Докладніше".

VIP quest у Дніпрі

ВІП квест у Дніпропетровську можна оформити на замовлення. Ми розробимо індивідуальний сценарій VIP квесту відповідно до Ваших побажань. Для прорахунку вартості натискайте "Замовити", якщо хочете дізнатися більше інформації про варіанти ВІП квестів, натисніть на "Докладніше".

Автоквест у Дніпрі

Автомобільний квест у Дніпрі чи області. Середній час на авто квест – 3 години, плюс брифінг та нагородження. Квест на машинах замовника, або ми можемо надати орендовані авто.

Квест на природі у Дніпрі

Квест на базі відпочинку під Дніпром чи у парку міста.

Банкетний квест у Дніпрі

Квест корпоратив прямо на Вашому святі, особливо не відволікаючи гостей від столу, але розважаючи їх.

Пішохідний квест у Дніпрі

Пішохідні квести Дніпро
Інфраструктура та історична різноманітність міської забудови Дніпра дозволяють провести тут пішохідні квести найрізноманітніших типів, які підходять як для корінних дніпрян, так і для гостей міста. Якщо Ви хочете замовити квест у Дніпрі, то чітко визначте його завдання та цілі, щоб Вам підібрали оптимальний варіант виходячи з кількості учасників та їх побажань.
Відео корпоративних пішохідних квестів
На відео представлені приклади тимбілдинг-квестів у таких містах: Мадрид (Іспанія), Ізмір (Туреччина), Лімасол (Кіпр), Кишинів (Молдова), Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Кам'янець-Подільський, Вінниця, Миколаїв, Херсон (Україна).
Відгуки про пішохідний квест
Враження учасників про корпоративний тимбілдинг-квест.

Туристичний квест у Дніпрі

Квест для туристів міста – пізнавально та корисно, тимбілдинг у стилі а-ля квест екскурсія по Дніпру.

Пригодницький квест у Дніпрі

У вас невелика група, ви не хочете змагатись, а бажаєте отримати драйв? Пригодницький квест з лишком реалізує це завдання!

Тімбілдінг ігри у Дніпрі

Ігри для тимбілдингу
Ми можемо надати ігри на тимбілдинг у вигляді турніру (у такому разі вони реалізуються як командотворчі ігри) або просто як розваги (ігровий тимбілдинг) під час будь-яких інших дій та заходів вашого корпоративу.
Дані ігри успішно використовуються як у приміщенні, так і на природі.

ВІП тимбілдинг у Дніпрі

VIP teambuilding
VIP тимбілдинг зазвичай замовляють ті компанії, які пройшли всі інші програми або фірми, що бажають відразу отримати преміальний вид командоутворення.

Творчий тимбілдинг у Дніпрі

Креативний тимбілдінг
Програми командоутворення, які найбільше розкривають потенціал творчості, креативності та фантазії серед Ваших співробітників.

Вовняний тимбілдинг у Дніпрі

Азартний та наочний тимбілдинг без обмежень за віком та здібностями. Відмінно підходить як завершальний елемент якоїсь великої програми тимбілдингу, наприклад "Універсального".

Кулінарний тимбілдинг у Дніпрі

Поєднати приємне та корисне зі смачним!

Картонний тимбілдинг у Дніпрі

Один з найпопулярніших видів креативного тимбілдингу, види якого суттєво відрізняються один від одного як за цілями та завданнями, так і за зовнішнім проявом. Нижче наведено посилання на три з них (Регата, Міст та Картоноград), де можна ознайомитися з програмами докладніше.

Опис різних видів картонного тимбілдингу:

Ланцюгова реакція тімбілдінг у Дніпрі

Найкомандніший вид тимбілдингу, де окремим частинам колективу потрібно буде спочатку впоратися зі своїм окремим завданням, а потім розпочати реалізацію спільної мети.

Художній тимбілдинг у Дніпрі

Арт тимбілдинг малювання картини - це по-перше, занурення у дуже далеку та екзотичну для багатьох сферу. Адже митцями ми всі були тільки в дитинстві, а коли воно було? Поверніться в цю прекрасну пору, а заразом і усвідомте, що ваші страхи: "це не моє", "у мене не вийде" не мають під собою жодних підстав і ця перемога, а також підсумковий шедевр не тільки згуртує весь колектив, а й подарує незабутні почуття кожному окремому учаснику.

Танцювальний тимбілдинг у Дніпрі

Груповий танець всією вашою командою – це реальність. Усі можуть не вміти танцювати, але все вийде і буде весело, драйвово, злагоджено та дуже красиво!

Інтелектуальний тимбілдинг у Дніпрі

Інтелектуальний тимбілдинг не розрахований на якісь спеціальні чи енциклопедичні знання. Рівне навпаки – це програми, в яких знайде себе будь-хто з учасників. Потрібна кмітливість, вміння слухати товаришів і доносити свою думку.
Ну і величезний плюс таких тимбілдингових програм - це їхня повна сумісність із застіллям, вони і проводяться прямо за святковим столом, вносячи в нього приємну та азартну різноманітність.

Квіз тимбілдинг у Дніпрі

Корпоративний паб квіз можна провести фактично у будь-якому ресторані чи барі міста. У класичні посиденьки за столом, які всім набридли можна вдихнути друге життя, додавши азарту, веселощів і драйву з перевіреного часом квізу.

Виїзні квест-кімнати

Квест "Вийди з кімнати" можна реалізувати прямо на столі закладу, який ви орендували під корпоратив. В наявності три сценарії квесту, так що можна зайняти одночасно від десяти до двадцяти осіб. Після того, як квест-кімнату пройшли одні учасники, приступають інші.

Де провести тімбілдінг у Дніпрі

Локації для тимбілдингу Дніпропетровськ
Локації для тимбілдингу Дніпро
Якщо можна довго сперечатися, що було раніше: курка або яйце, то за бажання таку ж суперечку можна влаштувати і з приводу: спочатку знайти місце для тимбілдингу, а потім під нього вибирати програму командоутворення або спочатку вирішити яку програму проводити і виходячи з неї замовляти локацію.
При такій суперечці ми рекомендуємо Вам спочатку відповісти на запитання - "а що буде ще окрім тімбілдінга?" і "які завдання та цілі тимбілдингу?" Причому відповідь на перше запитання може визначати відповідь на друге. Найчастіше буває, що після тімбілдінга планується гала-вечеря або ночівля на турбазі і місце підбирається під ці цілі теж. У такому разі легше підібрати програму тімбілдінга під місцевість, ніж вечеряти чи спати в дискомфортних умовах.
Докладніше про відповідні локації Ви можете прочитати ось у цих статтях:

Тімбілдінг на природі у Дніпрі

Організація тімбілдінга на природі, виїзний тімбілдінг на базі відпочинку в лісі або міському парку

Тімбілдинг у приміщенні Дніпро

Тімбілдінг в офісі, конференц-залі, ресторані або готелі.

Тімбілдінг ціни у Дніпрі

Якщо Ви хочете замовити тимбілдинг в Дніпрі або просто дізнатися вартість тимбілдингу, то надішліть заявку або контакти і ми надішлемо вартість, інформацію про програму або зв'яжемося з Вами.

Організація тимбілдингу у Дніпрі

© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.