Тімбілдінг
у Будапешті

Командоутворення Будапешт
Тімбілдінг у Будапешті можна провести як у самому місті, так і за його межами залежно від тих цілей та завдань, які Ви ставите.
Якщо мета ознайомлення з містом, покращення взаєморозуміння між співробітниками та їх розвага, то найкраще підійдуть квести по місту. Якщо потрібно більш глибоке опрацювання довіри між учасниками, налагодження взаєморозуміння та поліпшення командної роботи, слід звернути увагу на тімбілдингові програми.

Організація тимбілдингу
у Будапешті

Основні варіанти

Універсальна тимбілдингова програма

проведення тимбілдингу - командоутворення тренінг на згуртування колективу
Ця програма - класичний варіант, де корпоративний тимбілдинг закриває основні цілі та завдання командоутворення. Завдання складені так, щоб вони були цікаві учасникам і при цьому в них могли б брати участь практично всі без обмежень у віці чи здібностях. Важливий акцент зроблено на азарт - максимальне залучення учасників забезпечує практичний результат від тренінгу. Спочатку створена як програма для тімбілдінга на природі (тимбілдинг у парку - тут підійдуть: парк Орці, міський парк Варошлігет, сад Каролі, острів Маргіт, і навіть гора Геллерт; або тімбілдінг за містом) вона покращувалась і адаптувалася і за рахунок своєї популярності вже проводиться у тому числі і як тімбілдінг у приміщенні.

Тімбілдінг ігри Будапешт

Докладніше про цю програму тимбілдингу в Будапешті можна дізнатися тут:

Пішохідний квест Будапешт

Квест на корпоратив
Пішохідні квести в Будапешті стартують залежно від обраної зони міської гри від таких місць: Площа Героїв, Рибальський бастіон, Угорський державний оперний театр. Учасники познайомляться з основними пам'ятками столиці Угорщини, поєднавши туристичний момент у квесті з багатьма іншими: азарт, динамічність, стратегічність.
Задач у квесті багато і тому кожен знайде тут щось до смаку. Грамотно делегуючи завдання та повноваження команди можуть досягти успіху то в одній, то в іншій області, вибираючи найбільш пріоритетні для себе завдання.
Механіка квесту побудована так, що фінішують усі одночасно і в одній точці, що дозволяє тут же вирушить на святковий обід або вечерю до кінця якої, після підрахунку результатів, буде проведено нагородження. Даний вид тімбілдінга - відмінний варіант, адже квест для корпоративу не вимагає якоїсь особливої додаткової підготовки і відразу після завершення учасники можуть переключитися як на роботу, так і на святкування в залежності від поставлених Вами завдань.

Міська гра у Будапешті

Докладніше про корпоративний квест можна дізнатися тут:

Вартість тимбілдінгу Будапешт

Тімбілдінг ціни у Будапешті

Замовити тимбілдинг в Будапешті або дізнатися про його вартість Ви можете, надіславши заявку.
Что такое тимбилдинг?
Объяснение простыми словами, а также варианты определения
Программы тимбилдинга
Весь перечень командообразующих программ
Примеры тимбилдинга
Какие бывают тимбилдинги на реальных примерах с фото
Цели и задачи тимбилдинга
Для чего проводят тимбилдинги
Виды тимбилдинга
Классификация видов тимбилдинга - 12 типов
Темы тимбилдинга
Описание четырех типов тем тимбилдинга
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.