Тімбілдінг
в Туреччині

тимбілдинг для співробітників Туреччина
Організація тімбілдінга в Туреччині здійснюється або у великих містах, або в містах-курортах. У перших превалює проведення квестових і творчих програм, у других - програм класичного командоутворення. Якщо Вас цікавить конкретне місто, натисніть на відповідну кнопку.

організація тімбілдінгу Туреччина

Основні варіанти

Тімбілдінг на природі в Туреччині

Тімбілдинг "Універсальний" складається з трьох блоків завдань: тут і командотворчі ігри, і квест на природі, і інтелектуальний тимбілдинг.
Універсальність івента полягає у великій кількості завдань, яких вирішує дана програма, а також у тому, що її можна реалізувати практично скрізь. В основному її проводять на природі, але з таким самим успіхом її можна використовувати для того, щоб провести тімбілдінг у приміщенні.

Корпоративний квест у Туреччині

Квест на корпоратив - прогресивне рішення, яке стає дедалі популярнішим. Заохочуючи співробітників до цікавого заходу (тимбілдинг квест), власник бізнесу при цьому паралельно вирішує питання зі зміцненням зв'язків усередині колективу, поліпшенням команди.

Пішохідний квест у Туреччині

Квест екскурсія в Туреччині може бути реалізована саме через цей вид тімбілдінга. За дві з половиною години учасники поженуться за двома зайцями і, що важливо, наздоженуть і того, й іншого. З одного боку буде вирішено завдання командоутворення, з іншого - всі познайомляться з найбільш визначними пам'ятками міста.

Автоквест у Туреччині

Квест на машинах має свої переваги, так і недоліки щодо свого пішохідного побратима. Плюсом є те, що тут, безумовно, вийде охопити значно більшу площу міста, а значить і побачити все те, що неможливо переміщаючись на своїх двох. Однак, технічна реалізація даного проекту вимагатиме великих вкладень, наприклад, в оренду транспортних засобів, а лінійна система видачі задній не дозволить завершити івент всім командам одночасно.

ВІП квест

Особливий підхід для вирішення нетипових завдань дозволяє створити оригінальний продукт, яким зможуть насолодитись учасники привілейованого квесту.

Мотузковий курс у Туреччині

Класику тимбілдингового жанру можна реалізувати у більшості різноманітних природних локацій Туреччини. Потрібний попередній аналіз, щоб дати однозначну відповідь, чи підійде місцевість і які саме типи завдань можна буде використовувати саме тут.

тимбілдинг ігри Туреччина

Популярні міста
Командоутворення в Туреччині
Задумуючи корпоративний тимбілдинг для співробітників, варто для початку прикинути якісь цілі та завдання Ви хочете досягти. Враховуйте при цьому вік, фізичні кондиції, психологічний настрій учасників. Ви можете самостійно вибрати програму тимбілдингу або зробити запит і ми дамо Вам повну безкоштовну консультацію з цього питання.

Тімбілдінг Стамбул

Тімбілдінг у Стамбулі

тімбілдінг ігри Стамбул
Якщо Ви хочете провести тімбілдінг на природі в самому Стамбулі, то можна розглянути паркові або лісові зони типу: Ліс Флор'я Ататюрк, парк Гюльхане, парк Йилдиз, Зона літнього відпочинку Золотий Ріг і т.п.
В ідеалі ж, якщо ви розмістилися в готелі з достатнім великим відкритим майданчиком, провести захід прямо там. Домовитися з адміністрацією, як правило, не складає труднощів, жодних витрат часу та фінансів на логістику, а нагородження можна провести просто перейшовши в ресторан готелю або на тому самому відкритому майданчику. Всі нюанси тимбілдингу Ви можете дізнатися, натиснувши на кнопку "детальніше".

Корпоративний пішохідний квест у Стамбулі

Найпопулярніше місце старту для пішого квесту у Стамбулі – парк Мехмет Акіф Ерсой. Звідси команди прямують у різні точки квесту, популярні у всьому світі: Собор Святої Софії, Блакитна мечеть, Зміїна колона, німецький фонтан, обеліски Феодосія і Костянтина, мавзолей принців, фонтан омивання, Готська колона (і прекрасний вид на босфорську протоку від нее) і всі навколишні пам'ятники та пам'ятки.
Безліч розгалужених вуличок дозволяє прокладати різноманітні маршрути і команди не переслідують одна одну, а кожна вибирає свій шлях - немає жодної товкучки, а лише адреналін квесту, загадок та погоні: хто швидше встигне до чергового чек-поїнту та збере скарби, які не дістануться іншим, хто розгадає загадку на об'єкті, а хто, проклавши оптимальний маршрут, відвідає якнайбільше точок і отримає за це важливі переможні бали.
Всю інформацію про механіку квесту Ви можете дізнатися, натиснувши кнопку "Докладніше".

Тімбілдінг Анталья

Тімбілдінг в Анталії

тімбілдінг ігри Анталья
У переважній більшості випадків командоутворення в Анталії проводиться на території готелів перебування - фактично всі вони забезпечені достатньою територією для проведення необхідних програм. Якщо ж такої можливості у Вас немає, то можна підібрати якийсь із парків, на зразок парк Явуз Озджан або парк Карааліоглу.

Корпоративний пішохідний квест в Анталії

Початок квесту зазвичай походить від воріт Адріана або з площі з фонтаном неподалік Годинникової вежі. Пам'ятки розташовані досить компактно, тому непогано додати до цього квесту три-п'ять тимбілдингових завдань, якщо це дозволить бюджет.

Тімбілдінг Анкара

Тімбілдінг в Анкарі

тімбілдінг ігри Анкара
Тімбілдінг на природі в Анкарі можна провести в Молодіжному парку, лісопарку Газі, парку Незалежності, парку П'ятдесятиріччя (відмінні види на місто), ботанічному парку Чанкая або на території якогось закладу на березі озера Моган або Еймір. Якщо Ви не плануєте орендувати ресторан або клуб відпочинку, то можна розглянути парк Моган.

Корпоративний пішохідний квест в Анкарі

Починати пішохідні квести в Анкарі можна від Державного музею образотворчого мистецтва чи Історичного музею Анкари. У такому разі є можливість прокладати маршрути руху на всі боки та перевірити яка ж стратегія виявилася найвірнішою можна вже на фініші квесту.

Тімбілдінг Ізмір

Тімбілдінг в Ізмірі

тімбілдінг гри Ізмір
Гарні місця для тимбілдингу під відкритим небом: парк Роуд, міський ліс Інджиралти або парк Культури. Готелі на березі Егейського моря з їхніми чудово обладнаними зовнішніми майданчиками підійдуть для класичного тімбілдінга на тверду п'ятірку за п'ятибальною системою.

Корпоративний пішохідний квест в Ізмірі

З географічної точки зору найкращим місцем старту буде майданчик перед Ізмірським провінційним управлінням культури та туризму. Тут багато лавок з навісами, якщо доведеться трохи почекати, але основний момент, звичайно, в тому, що локації квесту знаходяться з усіх боків (ну, крім морської, звичайно ж). Якщо на чільне місце стає естетичний момент, то найкращим місцем старту буде площа Конак в районі Годинної вежі.

ігри для тімбілдінга Туреччина

Інші міста

Тімбілдінг Бурса

Тімбілдінг у Бурсі можна провести як у численних парках міста, так і на найближчих курортах на березі Мармурового моря або біля Улудагу.
Замовивши пішохідний квест Бурсом, Ви побачите знамениту Зелену мечеть, Зелений мавзолей (Ешиль тюрбе), мечеть Улу-Джамі та інші визначні пам'ятки міста.

Тімбілдінг Адана

Тімбілдінг в Адані можна провести в Центральному парку або місцевих готелях, розташованих на річці та озері Сейхан.
У квест по Адані включені давньоримський кам'яний міст, історичний Маленький годинник, мечеть Сабанчі (Сабанджі), велика Башта з годинником та інші краси та пам'ятники міста.

Тімбілдінг Газіантеп

Для того щоб провести тімбілдінг у Газіантепі найбільше підійде природний парк Бурк або Фестивальний парк. Для проведення пішохідного квесту по Газіантепу, як завжди, відмінно підходить історичний центр міста, де не можна пройти повз фортецю Газіантепа і, звичайно ж, знаменитого на весь світ найбільшого музею римської мозаїки в Зевгмі.

Тімбілдінг Конья

Громадських майданчиків, щоб провести тімбілдінг у Коньї, на жаль, не так багато. Як варіант, можна запропонувати ліс Мучеників у західній частині міста.
Пішохідний квест у Конья не буде обділений цікавими локаціями, ось деякі з них: мечеть Азізія, музей Мевляни, мечеть Ала ад-Діна та численні пам'ятки прилеглого до неї парку, а також багато інших.

Тімбілдінг Мерсін

Як громадський майданчик, щоб провести тімбілдінг у Мерсіні, можна спробувати використовувати парк Ататюрка на узбережжі Мерсинської затоки.
Стартувати пішохідний квест Мерсін можна з вищевказаного парку. Тут багато визначних пам'яток, наприклад: курган Юмуктепе, музей археології Мерсіна, Мугдатська мечеть, будинок-музей Ататюрка, мечеть Ескі і так далі.

згуртування колективу Туреччина

Замовити тімбілдінг

Тімбілдінг ціни Туреччина

Дізнатись вартість тимбілдингу в Туреччині Ви можете, надіславши заявку.

командоутворюючі ігри в Туреччині

Туреччина – країна з безліччю різних культур та мов, що робить її цікавим місцем для відвідування. Їй є що запропонувати туристам з усього світу. Якщо ви плануєте поїхати туди для проведення тимбілдингу, ось кілька порад для вас щодо програм. Найефективніші тут будуть:
* Пішохідний квест по центру міста
* Класичний універсальний тимбілдинг у парку або на території готелю.

Якщо ви колись були в Туреччині, ви знаєте, наскільки прекрасна ця країна. Люди, їжа та культура – все це унікально та чудово. Тімбілдінг в Туреччині може включати все: від мотузкових курсів і зип-ліній до сходження на гори і участі в квесті по древніх руїнах. Причина, через яку так багато компаній обирають Туреччину як місце проведення тимбілдингу, полягає в тому, що тут пропонується така неймовірна різноманітність заходів. І всі ці заходи покликані допомогти вам зміцнити стосунки з колегами та водночас весело провести час.

Тімбілдинг у Туреччині може проводитися як у малих, так і у великих масштабах, залежно від того, в якій компанії ви працюєте чи якийсь захід плануєте. Існує безліч варіантів, коли потрібно знайти щось веселе та захоплююче для всіх учасників! Немає жодних сумнівів у тому, що Туреччина – чудова країна для відвідин. З її багатою історією та яскравою культурою не дивно, що так багато людей тягнеться до цієї прекрасної країни.

Корпоративні квести - вид тімбілдінгу, який може допомогти підвищити продуктивність та моральний дух вашої компанії. Пішохідні квести – це форма пригод у центрі міста, де члени команди працюють разом над досягненням цілей, щоб заробити очки для своєї команди. Багато компаній по всьому світу почали використовувати квести як ефективний спосіб налагодити командну роботу серед співробітників та підвищити їхню ефективність на роботі. Квести на корпоратив допомагають створити міцніші відносини між членами організації, оскільки вони мають покладатися один на одного.

Туреччина - країна з багатою історією та культурою, і це одне з найпопулярніших місць для проведення заходів з тимбілдингу. Туреччина була заселена людьми понад 10 000 років тому, тому тут є безліч цікавих історичних місць, які можна відвідати та познайомитись із місцевою культурою. Туреччина має багату історію як важливий торговий шлях для купців, які подорожували між Європою та Азією. Ця спадщина подорожей робить Туреччину відмінним вибором для колективної поїздки, яка може включати елементи історії, культури і пригод.

Існує безліч причин, через які вам варто розглянути Туреччину як місце проведення вашого наступного тимбілдингу.
По-перше, це неймовірна історія. Країна існує вже тисячі років, і тут є на що подивитися і чим зайнятися, що допоможе вам зрозуміти, яким було життя в давні часи.
По-друге, це дива природи: гори, пляжі та ліси – все це чекає на вас у межах легкої досяжності від більшості великих міст. У багатьох цих місцях можна влаштувати універсальний тимбілдинг з чудовими краєвидами на навколишню природу.
По-третє... ну, по-третє, ми маємо поговорити про те, наскільки смачна турецька їжа. Це справді одна з найсмачніших кухонь на світі - і, скуштувавши кебаб чи пахлаву під час нагородження тимбілдингу, ми думаємо, ви з цим погодитеся!
Что такое тимбилдинг?
Объяснение простыми словами, а также варианты определения
Программы тимбилдинга
Весь перечень командообразующих программ
Примеры тимбилдинга
Какие бывают тимбилдинги на реальных примерах с фото
Цели и задачи тимбилдинга
Для чего проводят тимбилдинги
Виды тимбилдинга
Классификация видов тимбилдинга - 12 типов
Темы тимбилдинга
Описание четырех типов тем тимбилдинга
© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.