Тімбілдінг
у Львові

Командоутворення Львів
Тімбілдінг для співробітників у Львові – це цілий спектр програм, які допоможуть згуртувати колектив, зміцнити горизонтальні та вертикальні зв'язки у ньому, зміцнити авторитет керівництва, прищепити корпоративні цінності та просто отримати заряд позитивних емоцій.

Ідеї для тімбілдінгу Львів

Основні варіанти

Тренінг на згуртування

Практичні програми націлені на командотворчий ефект із елементами розваги та зняття стресової обстановки. Корпоративний тимбілдинг оздоровлює колектив, допомагає зміцнити існуючі зв'язки та побудувати нові.

Тімбілдінг "Універсальний"

Підходить для будь-якого віку та фізичних здібностей. Проведення тимбілдингу можливе як на вулиці, так і в приміщенні. Він закриває всі основні завдання командотворчих програм.

Патріотичний тимбілдинг

Дуже часто нас запитують: "Ви розбиваєте наш колектив на команди і ось учасники кожної з них гуртуються один з одним. А як зробити, щоб усі були в одній команді і працювали на один результат?" Цей тимбілдинг вирішує як цю потребу, а також торкається патріотичне почуття кожного громадянина нашої країни.
Спочатку всі працюють у різних командах і досягають різного результату. Але їхня підсумкова мета, набрати кількість балів достатніх, щоб отримати всі області країни і потім загальною командою зібрати пазл Єдиної України.

Мотузковий курс у Львові

Мотузковий тимбілдинг – це легенда у сфері командоутворення. І хоч уже давно є більш просунуті програми, ця, як і раніше, залишається на слуху. В основу завдань мотузкового тренінгу покладено мотузку і раніше будь-яке з них мало бути пов'язане з нею. Зараз вже такого суворого обмеження немає, а хтось взагалі примудряється обійтися без неї, що багато в чому нівелює суть мотузкового курсу.
При організації мотузкового тімбілдінга потрібно грамотно підійти до підбору майданчика для нього і переконатися, що він відповідає необхідним умовам.

Комунікаційний тимбілдинг "Гра у кальмара"

У даному тренінгу кожен сам за себе і при цьому має працювати на команду. Точніше сказати - на команди, адже кожен з учасників виявляється все в новій і новій команді і повинен адаптуватися до умов, що бурхливо змінюються.

Тематичний тимбілдинг

Практичні завдання тимбілдингу – це добре. Але є аспект, який складно недооцінити – це атмосфера, якої позбавлені практично всі види командотворчих програм. Натомість тематичні тимбілдінги закривають це питання з лишком! Хочете на один день опинитися в середньовічному замку або перенестися на простори Вестероса або вам ближчі випробування в стилі форту в морі? Все до Ваших послуг!

Пішохідний квест у Львові

Пішохідні квести Львів
Львів – одне з найзручніших для пішохідних квестів міст. Центр насичений різними пам'ятками, що робить квест динамічним та захоплюючим. Зона гри - фактично правильний прямокутник, що при старті з його центру дозволяє створити для кожної команди непередбачуваний маршрут.

Смарт-тімбілдінг

Недорогий тімбілдінг для невеликих груп
Переваги даного виду командоутворення:
1. Відмінно підходить для невеликих груп (від 2 до 21 особи).
2. Це найдешевший вид тімбілдінга, так що, якщо Вам виділили невеликий бюджет, можливо, цей варіант – саме Ваш випадок.
3. Весь тимбілдинг проходить у приміщенні, тому можна не звертати уваги на примхи погоди.
4. Локація знаходиться фактично у центрі Львова – на Озаркевича, 4, тож за бажання можна обійтися без витрат на трансфер.

Корпоративний квест у Львові

квест корпоратив Львів
Корпоративні квести увійшли в культуру проведення заходів для компанії і на даний момент їх вже безліч - зараз квест для корпоративу вибрати можна фактично під будь-яке поставлене завдання.

VIP quest у Львові

ВІП квест у Львові можна оформити у вигляді індивідуально зрежисованої пригоди для невеликої групи гравців або навіть однієї персони.

Автоквест у Львові

Автомобільний квест у Львові займе від двох з половиною до чотирьох годин, залежно від успішності проходження командами дистанції, запланованої під авто квест. Квест на машинах має на увазі особливу динамічність. Яка команда на якому місці всі учасники можуть бачити онлайн і це тільки додає азарту.

Квест на природі у Львові

Якщо ви відпочиваєте у готельному комплексі на природі під Львовом, ми можемо провести квест прямо за місцем Вашої дислокації. Також квести можна провести у парках Львова.

Банкетний квест

Квест на корпоратив - популярна фішка, щоб розважити гостей та не піти шляхом типового святкування.

Тімбілдінг ігри у Львові

Командоутворюючі ігри корпоратив
Тімбілдінг ігри у приміщенні: ігри для тімбілдінга в офісі, ресторані, заміському комплексі, віллі.
Ці ж ігри для тимбілдингу можна провести і на природі під відкритим небом.
Командоутворюючі ігри на тімбілдінг можна використовувати як розвагу на вечірці або провести тимбілдинг турнір.
Ігровий тимбілдинг популярний так як запит на системне командоутворення дуже високий. Найчастіше співробітникам більше потрібно відволіктися, ніж прокачувати якісь нові скіли.

ВІП тимбілдинг у Львові

VIP teambuilding
VIP тимбілдинг задоволення недешеве, тому зазвичай з першого разу його не замовляють. Але коли Ваша команда вже розкуштувала тимбілдинги і хоче "щось таке", то цей варіант обов'язково виручить Вас.

Творчий тимбілдинг у Львові

Креативний тимбілдінг
Творчі тимбілдінги специфічні у своїй реалізації і є чимось середнім між командоутворенням та майстер-класами, взявши на себе гідні якості і першого, і другого.

Вовняний тимбілдинг

Тімбілдінг, який можна провести практично скрізь і практично для будь-якої аудиторії. Але це буде досить швидкий тимбілдинг, тому варто його поєднати з якоюсь більш тривалою командотворчою програмою, їх перелік можна переглянути тут.

Кулінарний тимбілдинг

Вчитися чогось нового, готувати щось цікаве, їсти щось смачне – чудово. А ще й згуртуватися? Чудово у квадраті!

Картонний тимбілдинг

Варіанти картонного тимбілдингу, хоч і поєднані однією назвою, але за своєю суттю дуже відрізняються. Слід вивчити (або замовити консультацію і ми пояснимо) характеристики кожного з них, щоб вибрати саме той, який буде цікавий і корисний саме Вашому колективу.

Варіанти картонного тимбілдингу:

Ланцюгова реакція тімбілдінг

Кожна команда матиме свій стіл, на якому потрібно буде реалізувати свій шматочок Ланцюгової реакції - коли предмети рухаються, падають тощо, призводячи за собою в активну дію наступні предмети. Це перший етап тимбілдінгу. Після цього настає другий етап, коли потрібно з'єднати Ланцюгову реакцію між столами та запустити Загальну реакцію.

Художній тимбілдинг

Спільне малювання картини спеціально розбите на етапи так, щоб на фініші було отримано результат, який з радістю можна, наприклад, повісити у фойє офісу компанії. Арт тимбілдинг знаходиться під постійним контролем професійного художника, який готовий прийти на допомогу будь-якої хвилини та скоригувати дії підопічних, щоб забезпечити успіх фінального результату.

Танцювальний тимбілдинг

Цей тимбілдинг - найдавніший з усіх, адже навіть наші первісні предки в ритуальних танцях гуртували свої ряди). Спільний танець здається складним лише, коли бачиш його підсумковий результат. Але будь-яка справа, розбита на невеликі етапи виявляється посильною і успішною.

Інтелектуальний тимбілдинг

Універсальний вид тімбілдінга для проведення його в приміщенні. Адже це може бути як цілеспрямована лише на тимбілдинг програма, так і івент, поєднаний зі святом: ювілеєм компанії чи якоюсь урочистою подією. "Посиділи, поїли, попили" - такий формат давно набриднув уже всім. Інтелектуальні тимбілдінги можуть стати приємною різноманітністю вашого застілля!

Квіз тімбілдінг у Львові

Корпоративний квіз зазвичай проводять або прямо в офісі (підійде конференц-зал або їдальня підприємства, наприклад), або в барі, ресторані тощо.

Виїзні квест-кімнати

Популярна розвага - квест-кімнати - є при цьому ефективним засобом командоутворення. Перед командою виникають одна за одною різні за складністю та способом вирішення задачі, які виходить вирішити узгоджуючи дії один з одним, радячись, виробляючи правильні рішення. Мобільні квест-кімнати дають змогу розмістити їх за місцем дислокації Вашого колективу.

Де провести тімбілдінг у Львові

Локації для тимбілдингу Львів

Тімбілдінг на природі у Львові

Організація тимбілдингу на природі – найпопулярніший варіант зараз. Виїзний тимбілдинг можна здійснити на базі відпочинку у лісі або міському парку.

Тімбілдинг у приміщенні Львів

Найбільш популярні локації:
тимбілдинг в офісі
тимбілдинг у ресторані,
конференц-залі або готелі.

Вартість тимбілдінгу у Львові

Тімбілдінг ціни у Львові

Якщо Ви хочете замовити тимбілдинг у Львові або просто дізнатися вартість тимбілдингу, то надішліть заявку або контакти і ми надішлемо вартість, інформацію про програму або зв'яжемося з Вами.

Організація тимбілдингу у Львові

© Брагарник Євген Арнольдович. Вся інформація на даному сайті – об'єкт авторських прав.

Забороняється переробка, дублювання, тиражування, зняття копії (в т.ч. на інші сайти в Інтернеті) або будь-яке інше застосування без дозволу власника та розміщення посилання на цей сайт.